خطا
  • خطا در زمان بارگزاری خبرخوان ها
آسپتومن

آسپتومن

 

 

 

خصوصیات فرآورده:

این محلول ضد عفونی کننده دست ها بوده که تاثیر خود را درکوتاه مدت اعمال می کند .این فرآورده با پوست سازگار گشته است و هیچ اثر نامطلوبی ندارد . آسپتومن در ترکیب خود فاقد هر گونه ماده مضر تجمع کننده درزیر پوست می باشد و موجب تحریک و ضایعات سطحی بر روی پوست نمی گردد.

بعلاوه دارای لانولین نیز می باشد که موجب محافظت ونیز حفظ سیالیت غشاء در سلول های اپیتلیایی پوست با تاثیر بر لایه لپیدی آن می باشد.همچنین ماده لانولین از خشک شدن پوست جلوگیری می نماید.

این فرآورده آماده برای مصرف بوده و نیازی به رقیق شدن ندارد.

این محصول فوق العاده سازگار شده با پوست ، فاقد آلدئیها وفنل ها و ترکیبات چهارتایی آمونیوم بوده و عاری از اسپورآزاد می باشد – ثبت شده در لیست DGHM و RKI

طیف مصرف:

آسپتومن برای ضدعفونی کردن دستها در بیمارستان ها ومراکزبهداشتی و درمانی و نیز دندان پزشکی ها کاربرد دارد . این محلول به دو منظور مورد استفاده  می باشد:

1-      به منظور بهداشتی کردن دستها

2-      به منظور ضد عفونی دستها برای انجام اعمال جراحی

خصوصیات ضد میکروبی: آسپتومن یک محلول ضد باکتریایی (باکتری کش) قارچ کش- غیر فعال کننده ویروس های هپاتیت ، ویروس ایدز و روتاویروس هاست

عوارض جانبی:

چنانچه طبق دستور العمل ذکر شده مصرف گردد.هیچگونه عوارضی به دنبال نخواهد داشت.

طریقه مصرف:

قبل از استفاده از آسپتومن باید دستهای خود را با آب و محلول های شوینده بشوئید.

1-ضد عفونی به منظور بهداشتی کردن دستها: به اندازه دوبار پمپ کردن از محلول آسپتومن را بر روی دست های خشک مالیده و 30 ثانیه بر روی دستهای خود نگه دارید.

2-ضد عفونی به منظور انجام اعمال جراحی: به اندازه دوبار پمپ کردن از محلول آسپتومن را بر روی دستهای خشک مالیده و حداقل 3دقیقه  بر روی دست های خود نگه دارید .

ترکیبات:

هر 100 گرم آسپتومن حاوی ترکیبات موثر دارویی زیر میباشد:

هر 100 گرم حاوی 14/63 کرم پروپانول و 115/0 گرم بوتان دی ال

ترکیبات افزوده شده دیگر:

لانولین-آب-عطروترکیبات پاک کننده موثر.

خصوصیات ضد میکروبی:

ضد باکتری(مثل مایکوباکتریوم توبر کلوزیس) ضد قارچ-غیر فعال کننده روتاویروس و ویروس ایدز HIV-ویروس هپاتیت B

توجه:

1-این محصول نبایستی به منظور ضد عفونی کردن ست های جراحی و وسائل و ابزارهای دندانپزشکی مورد استفاده قرار میگیرد به دلیل اینکه این محصول اثر بسیار کمی بر روی اسپور های باکتریایی اعمال می کند.

2-این فرآورده قابل اشتعال میباشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصول با شاره 9121975616(98)+ و یا 44266268(021)98+ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق صفحه تماس با  ما سفارش خود را ارسال نمایید.

AddThis Social Bookmark Button

نمای تصفیه خانه

آب شیرین کن

فیلترشنی

پکیج تصفیه فاضلاب