خطا
  • خطا در زمان بارگزاری خبرخوان ها
طراحی و اجرای سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب

این شرکت شما را در مشاوره و انتخاب دستگاهای بیخطر ساز پسمانهای بیمارستانی و مواد ضد عفونی کننده و گند زدا و برگزاری کارگاههای آموزشی در راهبری و بهره برداری و ساخت و نصب کلیه تجهیزات تصفیه خانه های آب و فاضلاب و پکیجهای فلزی پیش ساخته و قابل حمل تصفیه خانه و قانون مدیریت پسماند و مواد ضد عفونی کننده همکاری می نماید.

  • فیلتر
  • جستجو
پکیج تصفیه فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب واحد پیش ساخته ای است که جهت تصفیه فاضلاب تولیدی اجتماعات کوچک و یا واحدهای صنعتی و بهداشتی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

هایدروکلاو

سترون ساز® هایدروکلاو ، جدیدترین روش بی خطرسازی زباله های عفونی در جهان می باشد که بدون ایجاد آسیب به محیط زیست و سلامت انسان زباله های عفونی را با قدرت 6log10 استریل کرده و آب زباله را بصورت کاملاً استریل به طبیعت باز می گرداند.

سرویس کامل نظافت صنعتی

متشکل از انواع وسایل مورد نیاز جهت شستشوی کف ، شیشه ها، گردگیری و غبار روبی، جمع آوری و حمل زباله ، سطل آبگیری مخصوص نظافت صنعتی و ...

دزومدان آی دی

DESOMEDAN ID

ضد عفونی کننده لوازم و ابزار

فیلتر شنی

فیلتر شنی : فرایند فیلتراسیون به عنوان یکی از مهمترین و شناخته شده ترین روش ها در تصفیه و زلال ساز ی آب و پساب کاربرد دارد.اساس کار صافی ها ، تصفیه فیزیکی آب با به دام انداختن ذرات معلق در لایه های  بستر فیلتر می باشد.

ترالی رستورانی

ترالی رستورانی دارای سه طبقه با محفظه مخصوص قاشق و چنگال و لیوان

آسپتومن

ASPETOMAN

ضد عفونی کننده دست

سختی گیر

املاح کلسیم و منیزیم موجود در آب را اصطلاحا سختی می نامند.

سطل و آبگیر

سطل و آبگیر برای نظافت سطوح در بیمارستانها ، مراکز درمانی ، هتلها ، کارخانه جات،برج های مسکونی  و ساختمانهای اداری

بیگو آمد پرفکت

BIGUAMED PERFEKT

ضد عفونی کننده کف و سطح

فیلترهای کربنی یا صافی ذغال فعال

یکی از مناسب ترین روش ها برای تهیه آب زلال و گوارا استفاده از صافی ذغال فعال است. ذغال فعال به عنوان یک ماده جاذب و به دلیل دارا بودن سطح بسیار وسیع و متخلخل میکروسکوپی قادر است انواع مواد آلی ، رنگ ، کلر آزاد و ترکیبات مولد بو و طعم نامناسب را از آب حذف نماید.

سطل و آبگیر دوقلو

سطل و آبگیر دو قلو به منظور تفکیک اب تمیز و الوده به هنگام نظافت سطوح دارای آبگیر مخصوص

دزومد راپید آ.اف

DESOMED RAPID AF

ضد عفونی کننده سطوح و تجهیزات

کلرزنی

سیستم تزریق مواد شیمیایی در اندازه های مختلف ساخته می شود.اندازه مناسب با توجه به میزان مصرف و غلظت مواد تزریقی پیشنهاد می گردد.مواد شیمیایی در مخزن تزریق کننده حل و با استفاده از پمپ به نقطه نظر تزریق می شود.

ترالی حمل غذا و ظروف

ترالی حمل غذا و ظروف مخصوص رستورانها

آب شیرین کن RO

فرآیند اسمز معکوس مناسب ترین روش برای تهیه آب شیرین و قابل شرب از آبهای شور می باشد.روند کلی تکنولوژی تصفیه آب در دنیا ، نشان از تقاضای روز افزون به دستگاههای اسمز معکوس (RO ) درمقیاس های بزرگ صنعتی  و کوچک خانگی است.

نمای تصفیه خانه

آب شیرین کن

فیلترشنی

پکیج تصفیه فاضلاب

 
شما در این صفحه قرار دارید: محصولات طراحی و اجرای سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب