خطا
  • خطا در زمان بارگزاری خبرخوان ها
دریچه

دریچه

از دریچه ها به منظور تنظیم و کنترل جریان آب یا فاضلاب در کانال های روباز و یا در خروجی حوضچه ها استفاده می شود. دریچه ها انواع گوناگونی دارندکه در اینجا به چند نوع متداول و قابل عرضه توسط این شرکت اشاره می گردد.

 

دریچه کشویی :

دریچه ای با حرکت قایم و عمدتا به شکل چهار گوش فولادی یا گرد چدنی می باشد که به کمک آن می توان جریان مایع را کاملا بست یا باز نمود.

دریچه های کشویی شامل صفحه اصلی دریچه ، لاستیک های آبندی ، قاب فولادی نگهدارنده ، شافت انتقال نیرو ، فلکه دستی بالابر یا گیربکس دستی یا برقی جهت حرکت دریچه می باشند. دریچه های کشویی در کانال های روباز به ویژه در تاسیسات آبیاری و زهکشی ، مخازن و حوضچه های تصفیه آب و فاضلاب کابرد دارند.

 

دریچه سرریز :

دریچه سرریز با قابلیت بازشدگی ، امکان تنظیم ارتفاع مایع بالا دست یا تنظیم جریان خروجی از مخزن را فراهم می سازد.این دریچه ها از صفحه اصلی قابل تنظیم ، لاستیک های آبندی ، قاب نگهداری و شافت انتقال نیرو با مکانیسم دستی یا مکانیکی توسط گیربکس تشکیل می شوند. کاربرد ویژه دریچه های سرریز با هدف تنظیم ارتفاع مایع در مخازن هوادهی و واحدهای زلال سازی تصفیه آب و فاضلاب می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصول با شاره 9121975616(98)+ و یا 44266268(021)98+ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق صفحه تماس با  ما سفارش خود را ارسال نمایید.

AddThis Social Bookmark Button

نمای تصفیه خانه

آب شیرین کن

فیلترشنی

پکیج تصفیه فاضلاب