خطا
  • خطا در زمان بارگزاری خبرخوان ها
بلویرها یا دمنده هوا
بلویرها یا دمنده هوا

بلویرها یا دمنده هوا

عامل اصلی در فرایند های تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال ، باکتریهای هوازی هستند.رشد و تکثر این میکروارگانیسم ها و اکسیداسیون مواد آلی فاضلاب توسط آنها به حضور و مقدار اکسیژن محلول در لجن فعال بستگی دارد.انتقال اکسیژن مورد نیاز در فرایندهای تصفیه هوازی با تزریق هوای فشرده توسط بلوئر قابل انجام است.جریان هوای تولیدی توسط بلوئر از طریق شبکه لوله کشی به عمق حوضچه هوادهی منتقل و به صورت حباب های ریز هوا از کف مخزن توزیع می گردد. هوای تولیدی توسط بلوئر فشرده ،خشک،عاری از روغن و هر گونه آلودگی است. ظرفیت بلوئرها از 100 تا 4000 متر مکعب در ساعت و افزایش خروجی تا 1000 میلی بار امکان پذیر است. هر پکیج کامل هوادهی عمقی شامل : شاسی و پایه استقرار ، بلوئر ، الکتروموتور ،تسمه و پولی ،اگزوز صداگیر ،فیلتر هوا شیر اطمینان و لوله های ارتباطی می باشد.

در ظرفیت های کوچک موسوم به ساید چنل توربین بلوئر بطور مستقیم با الکتروموتور کوپل شده و سایر متعلقات از قبیل تسمه و پولی از سیستم دمنده حذف شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصول با شاره 9121975616(98)+ و یا 44266268(021)98+ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق صفحه تماس با  ما سفارش خود را ارسال نمایید.

AddThis Social Bookmark Button

نمای تصفیه خانه

آب شیرین کن

فیلترشنی

پکیج تصفیه فاضلاب

 
شما در این صفحه قرار دارید: محصولات طراحی و اجرای سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب بلوئرها یا دمنده هوا