خطا
  • خطا در زمان بارگزاری خبرخوان ها
آب شیرین کن RO
آب شیرین کن RO آب شیرین کن RO آب شیرین کن RO

آب شیرین کن RO

فرآیند اسمز معکوس مناسب ترین روش برای تهیه آب شیرین و قابل شرب از آبهای شور می باشد.روند کلی تکنولوژی تصفیه آب در دنیا ، نشان از تقاضای روز افزون به دستگاههای اسمز معکوس (RO ) درمقیاس های بزرگ صنعتی  و کوچک خانگی است.عملکرد مطمئن ،بهره برداری آسان و کارکرد اقتصادی از دلایل پیشرفت و موفقیت تکنولوژی اسمز معکوس می باشد.

اساس فرایند اسمز معکوسع خالص سازی آب شور از طریق جدا سازی املاح و نمک های محلول توسط غشاء نیمه تراوا Membran  است. به عبارت دیگر ساختار غشاء ممبران به گونه ایست که فقط ملکول آب قادر به عبور از آن می باشند. به طوریکه این سیستم قادر است بیش از 98 درصد از جمله نمک های محلول را جدا سازی نماید.

تجهیزات و متعلقات دستگاه آب شیرین کن  شامل سیستم پیش تصفیه ، میکروفیلترها ، ممبران های حذف املاح شور ،پمپ فشار قوی از نوع طبقاتی استنلس استیل ، تجهیزات کنترل و اندازه گیری دبی،فشار و هدایت الکتریکی، واحد تزریق مواد ضد رسوب ، تابلوی برق ، لوله های ارتباطی ،مخزن ذخیره و سیستم ضد عفونی کننده آب خروجی می باشد. که در مجموعه ای واحد به صورت پکیج آماده بهره برداری عرضه می گردد.

 

موارد کاربرد دستگاههای آب شیرین کن(RO )

-         تهیه آب آشامیدنی سالم و گوارا از آب های شور و نیمه شور

-         تولید آب مصرفی گل خانه ها ، گاوداری ها و مرغداری ها

-         تولید آب جهت بسته بندی و نوشابه سازی

-         تهیه آب مورد نیاز دستگاههای حساس صنعتی

-         مصارف پزشکی در بیمارستانها و دستگاههای دیالیز

-         تاسیسات حرارتی ، برودتی و دیگ های بخار

-         صنایع غذایی داروسازی ، آبکاری ، چاپ و الکترونیک

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصول با شاره 9121975616(98)+ و یا 44266268(021)98+ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق صفحه تماس با  ما سفارش خود را ارسال نمایید.

AddThis Social Bookmark Button

نمای تصفیه خانه

آب شیرین کن

فیلترشنی

پکیج تصفیه فاضلاب

 
شما در این صفحه قرار دارید: محصولات طراحی و اجرای سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب آب شیرین کن RO