خطا
  • خطا در زمان بارگزاری خبرخوان ها
طراحی و اجرای سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب و پکیج تصفیه فاضلاب

طراحی و اجرای سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب و پکیج تصفیه فاضلاب

شرکت صدر آب گستر محیط مطابق با قوانین و دستور العملهای آب و فاضلاب و محیط زیست خود را موظف به انجام ارائه خدمات مشاوره ای ،اجرا و بهبود کیفیت مستمر میداند. در همین راستا این شرکت با بهره گیری از کارشناسان متخصص و با تجربه در امر طراحی و اجرای سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب و تولید پکیج تصفیه فاضلاب , پکیجهای فلزی پیش ساخته و قابل حمل تصفیه خانه انجام فعالیت می نماید .

  • فیلتر
  • جستجو
پکیج تصفیه فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب

پکیج تصفیه فاضلاب واحد پیش ساخته ای است که جهت تصفیه فاضلاب تولیدی اجتماعات کوچک و یا واحدهای صنعتی و بهداشتی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر شنی

فیلتر شنی : فرایند فیلتراسیون به عنوان یکی از مهمترین و شناخته شده ترین روش ها در تصفیه و زلال ساز ی آب و پساب کاربرد دارد.اساس کار صافی ها ، تصفیه فیزیکی آب با به دام انداختن ذرات معلق در لایه های  بستر فیلتر می باشد.

سختی گیر

املاح کلسیم و منیزیم موجود در آب را اصطلاحا سختی می نامند.

فیلترهای کربنی یا صافی ذغال فعال

یکی از مناسب ترین روش ها برای تهیه آب زلال و گوارا استفاده از صافی ذغال فعال است. ذغال فعال به عنوان یک ماده جاذب و به دلیل دارا بودن سطح بسیار وسیع و متخلخل میکروسکوپی قادر است انواع مواد آلی ، رنگ ، کلر آزاد و ترکیبات مولد بو و طعم نامناسب را از آب حذف نماید.

کلرزنی

سیستم تزریق مواد شیمیایی در اندازه های مختلف ساخته می شود.اندازه مناسب با توجه به میزان مصرف و غلظت مواد تزریقی پیشنهاد می گردد.مواد شیمیایی در مخزن تزریق کننده حل و با استفاده از پمپ به نقطه نظر تزریق می شود.

آب شیرین کن RO

فرآیند اسمز معکوس مناسب ترین روش برای تهیه آب شیرین و قابل شرب از آبهای شور می باشد.روند کلی تکنولوژی تصفیه آب در دنیا ، نشان از تقاضای روز افزون به دستگاههای اسمز معکوس (RO ) درمقیاس های بزرگ صنعتی  و کوچک خانگی است.

آشغالگیر

استفاده از تجهیزات آشغالگیری به منظور ممانعت از ورود هر گونه آشغال وجامدات درشت به واحدهای تصفیه خانه، روش بسیار مفید و موثری در حافظت فیزیکی از پمپها و سایر تجهیزات مکانیکی  از قبیل هواده ها، همزن ها و لوله ها در برابر آسیب دیدگی و گرفتگی احتمالی می باشد.

طراحي حوض دانه گيري و همچنين دقت در طراحي و ساخت دانه روب به عنوان يكي از قسمتهاي مهم تصفيه خانه هاي فاضلاب مساله اي بوده كه شركت صدرآبگستر محیط از ابتدا به آن توجه ويژه اي داشته است .

دیفیوزرهای هوادهی

در روش های هوادهی عمقی ، به منظور انتقال و تزریق مناسب هوای فشرده به آب یا فاضلاب استفاده از دیفیوزرهای توزیع هوا به دلیل تولید حباب های بسیار ریز توصیه می شود.

بلویرها یا دمنده هوا

عامل اصلی در فرایند های تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال ، باکتریهای هوازی هستند.رشد و تکثر این میکروارگانیسم ها و اکسیداسیون مواد آلی فاضلاب توسط آنها به حضور و مقدار اکسیژن محلول در لجن فعال بستگی دارد

دریچه

از دریچه ها به منظور تنظیم و کنترل جریان آب یا فاضلاب در کانال های روباز و یا در خروجی حوضچه ها استفاده می شود

در سالهای اخیر استفاده از پکینگ مدیا به دلیل دارا بودن سطح تماس زیاد با حجم کم و در نتیجه افزایش راندمان تصفیه فاضلاب به خصوص در روش های بیولوژیکی رشد چسبیده ، روز به روز در حال گسترش است. این پکینگ ها از بهترین مواد و عمدتا به صورت بلوک های سبک با ساختاری بسیار مقاوم در طرح های متنوع به شکل لانه زنبوری و شانه تخم مرغی با کانال عمودی ، متقاطع و مورب تولید می گردند.

هیدروسیکلون

هیدروسیکلون یا دستگاه ماسه گیری ابزار ساده و موثری برای گرفتن مواد دانه ای و جامدات ساینده از آب می باشد.از این دستگاه به منظور جدا سازی و حذف ذرات ماسه از جریان ورودی به شبکه های توزیع و سیستم های آب و فاضلاب استفاده می شود

نمای تصفیه خانه

آب شیرین کن

فیلترشنی

پکیج تصفیه فاضلاب

 
شما در این صفحه قرار دارید: محصولات طراحی و اجرای سیستمهای تصفیه آب و فاضلاب